Кредит онлайн всім

На перший кредит знижка 99.9%

Пільгові умови
закінчуються через:
00:00
Я хочу отримати: грн.
97%
Вероятность
одобрения

Сьогодні оформлено заявок: 3326

2 хвилини тому:
Игорь, оформлена заявка на 2 000 грн.
3 хвилини тому:
Віталій, оформлена заявка на 1 000 грн.
5 хвилин тому:
Валерія, оформлена заявка на 50 000 грн.

Без зайвих
довідок

Без зайвих документів,
миттєве рішення

Отримайте гроші
в день звернення

Гроші у вас вже
впродовж 15 хвилин

Без прихованих
платежів і комісій

Повна прозорість
умов кредитування

Варіанти отримання

Після оформлення заявки з Вами зв’яжуться для уточнення деталей отримання кредиту. В деяких випадках це може тривати до 15 хвилин.

Звертаємо Вашу увагу на те, що наші співробітники ніколи не телефонують клієнтам і не вимагають у них кошти. Якщо Вам телефонують і просять гроші, це означає, що дзвонять шахраї!

Дізнайтесь все про свою
Кредитну історію

Скоринг – що це?

Можливість оцінити здатність людини обслуговувати кредит.
Чим вищий рівень, якому відповідає позичальник, тим вища
можливість отримання грошей і кращі умови що йому пропонуються.
Для отримання кредитної історії заповніть анкету.

Заповнити анкету

Кредит 50000 грн без довідки про доходи на картку – creditnice.com.ua

Отримати кредит без довідки про доходи — це цілком реально. Можна взяти позику до 50000 грн. До того ж гроші можна отримати прямо на картку. Не потрібно навіть відвідувати банк чи МФО особисто, всі дії виконуються онлайн. Також є можливість отримати кошти готівкою в касі офісу кредитора. Позика без довідки про доходи в розмірі 50000 грн вважається для кредитних організацій ризиковою. Тому або потрібно підтвердити свою платоспроможність в інший спосіб, або отримати кредит під вищий відсоток. Вибрати оптимальний кредитний продукт допоможе наш сервіс «creditnice.com.ua».

Особливості кредитування без довідки про доходи

Взяти позику на суму до 50000 грн можна на період до 60 місяців. Якщо немає довідки про доходи, все одно можна отримати досить великий кредит. Позика без довідки про доходи має такі переваги:

  • Можна отримати як цільову, так і нецільову позику.
  • Не слід витрачати час, звертаючись до роботодавця за довідкою.
  • Підходить людям, які не мають офіційного заробітку.
  • Можна оформити кредит без поручителів і застави.
  • Розгляд заявки відбувається оперативно.

Позику на суму до 50 тисяч гривень ви можете оформити онлайн у зручний час. Звернувшись до брокера, порівняйте умови різних банків і МФО. Наш кредитний сервіс допоможе знайти найвигідніші умови.

Що важливо врахувати при оформленні позики?

Кредит без довідки про доходи на суму 50 тисяч грн є банківським продуктом з високим ступенем ризику. Тому оформити позику простіше в тому банку, де клієнт отримує зарплату, пенсію чи має депозитний рахунок. Додаткових документів для отримання позики не потрібно.
Якщо позичальник не має рахунку в банку, він повинен довести свою платоспроможність. Зрештою процентна ставка буде нижчою. Підтвердити платоспроможність можна шляхом надання банку витягів за активними рахунками в Україні, свідоцтва про володіння ліквідним майном, цінними паперами тощо.
Якщо позичальник неспроможний підтвердити платоспроможність чи його кредитна історія погана, банк може відмовити чи оформити позику під високі відсотки. Термін погашення в цьому разі буде коротким.

Як оформити кредит без довідки про доходи?

Щоб скористуватися кредитною послугою, необхідно розглянути пропозиції банків на нашому ресурсі. Варто заповнити анкету, вказавши потрібні параметри. Система обирає компанії з відповідними умовами.
Потім потрібно зробити наступне:

  • Подати заявку онлайн і дочекатися відповіді банку чи МФО.
  • Якщо фінансова установа погодила надання позики, варто пройти процедуру оформлення кредитного договору.
  • Затверджується графік і сума щомісячних платежів.
  • Гроші переказуються клієнту на картку чи рахунок. Можна також отримати кошти в касі банку.

Якщо кілька кредитних установ нададуть позитивну відповідь, виберіть зі списку найкращу пропозицію.

Чому вигідно звернутися до нас?

На нашому ресурсі представлені кредитні продукти понад 100 банків і МФО. Сервіс працює без вихідних і святкових днів цілодобово. Ви можете скористатися нашими послугами безкоштовно. Серед багатьох пропозицій ви знайдете те, що шукаєте.
Зокрема, доступно чимало кредитів для непрацюючих категорій позичальників, а також осіб без довідки про доходи. Тривалість періоду кредитування визначається відповідно до ваших фінансових можливостей.
У роботі наша компанія керується законодавством України. Ми співпрацюємо з акредитованими організаціями, які пропонують найпопулярніші кредитні продукти.