Кредит онлайн всім

На перший кредит знижка 99.9%

Пільгові умови
закінчуються через:
00:00
Я хочу отримати: грн.
97%
Вероятность
одобрения

Сьогодні оформлено заявок: 4323

1 хвилину тому:
Данило, оформлена заявка на 1 000 грн.
4 хвилини тому:
Денис, оформлена заявка на 1 000 грн.
7 хвилин тому:
Вадим, оформлена заявка на 1 000 грн.

Без зайвих
довідок

Без зайвих документів,
миттєве рішення

Отримайте гроші
в день звернення

Гроші у вас вже
впродовж 15 хвилин

Без прихованих
платежів і комісій

Повна прозорість
умов кредитування

Варіанти отримання

Після оформлення заявки з Вами зв’яжуться для уточнення деталей отримання кредиту. В деяких випадках це може тривати до 15 хвилин.

Звертаємо Вашу увагу на те, що наші співробітники ніколи не телефонують клієнтам і не вимагають у них кошти. Якщо Вам телефонують і просять гроші, це означає, що дзвонять шахраї!

Дізнайтесь все про свою
Кредитну історію

Скоринг – що це?

Можливість оцінити здатність людини обслуговувати кредит.
Чим вищий рівень, якому відповідає позичальник, тим вища
можливість отримання грошей і кращі умови що йому пропонуються.
Для отримання кредитної історії заповніть анкету.

Заповнити анкету

Кредит через BANKID

Банки уважно перевіряють документи кожного клієнта. Інформація про позичальників вноситься до бази даних BankID. Для економії часу клієнти можуть підтверджувати свою особу за допомогою спеціальної системи для полегшення виконання операцій онлайн. Це стосується оформлення мікропозик на картку через банк ID в МФО без дзвінків.

При верифікації клієнта через IDBank без дзвінків достатньо запровадити номер телефону та пароль свого інтернет-banking. Додатково залишається підтвердити вхід до Bank ІД, зазначивши код із СМС. Кредитний брокер “creditnice.com.ua” полегшує процес пошуку оптимальних пропозицій від МФО України для видачі мікропозик через BankID. Наша компанія збирає інформацію про кожну МФО, її продукти та умови кредитування для оформлення мікропозик онлайн без дзвінків.

Принцип роботи технології BankID

IDBank належить до інноваційних технологій, що забезпечують максимальний рівень безпеки та зручність під час проведення операцій онлайн. В основі Банк ІД лежить цифровий електронний підпис. Він служить для захисту даних клієнтів. Позики онлайн через Банк Айді доступні та зручні. Тому багато клієнтів прагнуть взяти кредит на картку через такий banking. Спеціальний ідентифікаційний ключ надає банк.

Які документи та дані знадобляться, щоб взяти позику через Банк ID:

  • номер мобільного телефону;
  • доступ в Інтернет;
  • паспорт;
  • громадянство України;
  • ідентифікаційний код;
  • картка одного з банків України.

Взяти позику завдяки Bank ID доволі просто. Вся процедура виконується онлайн, а видається кредит на картку. Зазвичай заявка на мікропозику через Банк Айді розглядається протягом 5 хвилин. Погашення кредиту відбувається не виходячи з дому. Щоб сплатити позику або внести відсотки на картку, достатньо перейти до особистого кабінету та переказати потрібну суму для погашення.

Умови видачі позики в МФО через Banking без дзвінків

Вимоги щодо оформлення до позичальників мінімальні. Кредит видається після підтвердження особи клієнта. Швидкість обробки заявки після її подання в МФО через BankID становить кілька хвилин. Гроші на картку банку зараховуються миттєво. Сума кредиту через Banking – від 200 до 18000 гривень. Процентна ставка – від 0,01% щодня. Повертати позику потрібно вчасно, щоб за мікрокредитом не було прострочок.

Процедура оформлення позики через Банк Айді:

  • пошук поля входу в формі реєстрації Bank ІД;
  • вибір свого банку, введення логіну з паролем, а також коду перевірки;
  • зазначення суми потрібної позики на картку.

Не всі МФО надають процедуру спрощеної системи верифікації. В міру зростання популярності послуга кредитування через Bank ІД стає доступнішою. Якщо ви маєте намір взяти кредит через BankID, ви автоматично погоджуєтесь з опрацюванням ваших персональних даних, які заносяться в анкету для МФО. Щоб отримати мікрокредит через Банк Айді, вам не доведеться робити фото документів для системи. Ймовірність схвалення позики через Bank ID досить висока.

Причини відхилення заявки в IDBank

На жаль, злісних неплатників кредитні організації не люблять. Якщо у вас є прострочені позики, взяти мікрокредит у МФО не вдасться ні через IDBank, ні в жоден інший спосіб. Без позитивної кредитної репутації оформлення неможливе. Те саме стосується клієнтів, документи яких не в порядку, або Banking виявив розбіжності в документах, поданих до Bank ІД. У цьому разі доведеться знову надіслати заявку й надати всі скани.