Кредит онлайн всім

На перший кредит знижка 99.9%

Пільгові умови
закінчуються через:
00:00
Я хочу отримати: грн.
97%
Вероятность
одобрения

Сьогодні оформлено заявок: 4323

3 хвилини тому:
Данило, оформлена заявка на 1 000 грн.
7 хвилин тому:
Денис, оформлена заявка на 1 000 грн.
10 хвилин тому:
Вадим, оформлена заявка на 1 000 грн.

Без зайвих
довідок

Без зайвих документів,
миттєве рішення

Отримайте гроші
в день звернення

Гроші у вас вже
впродовж 15 хвилин

Без прихованих
платежів і комісій

Повна прозорість
умов кредитування

Варіанти отримання

Після оформлення заявки з Вами зв’яжуться для уточнення деталей отримання кредиту. В деяких випадках це може тривати до 15 хвилин.

Звертаємо Вашу увагу на те, що наші співробітники ніколи не телефонують клієнтам і не вимагають у них кошти. Якщо Вам телефонують і просять гроші, це означає, що дзвонять шахраї!

Дізнайтесь все про свою
Кредитну історію

Скоринг – що це?

Можливість оцінити здатність людини обслуговувати кредит.
Чим вищий рівень, якому відповідає позичальник, тим вища
можливість отримання грошей і кращі умови що йому пропонуються.
Для отримання кредитної історії заповніть анкету.

Заповнити анкету

Кредит на 30000 грн із поганою кредитною історією – creditnice.com.ua

Сьогодні багато хто стикається з необхідністю отримання великої суми на конкретні потреби. Оптимальним рішенням стане оформлення кредиту за допомогою кредитного брокера “creditnice.com.ua”. Наша компанія допоможе вибрати кредитора з прозорими умовами кредитування та підвищити ваші шанси на отримання 30000 грн у борг навіть з поганою кредитною історією.

Хто може оформити кредит на 30 тисяч гривень?

Взяти кредит у сумі 30 тисяч гривень може кожен громадянин України, який відповідає базовим вимогам кредитора. Не має значення, чи потенційний позичальник має офіційне працевлаштування.
Мінімальні вимоги мікрокредитних компаній, які кредитують українців із поганою кредитною історією:

  • вік – від 18 років;
  • українське громадянство;
  • офіційна реєстрація місця проживання в Україні;
  • наявність актуального номера мобільного телефону;
  • платіжна картка, відкрита в банку нашої країни на ім'я заявника.

Отримати кредит можна в МФО, що функціонує на території України відповідно до чинного законодавства. Щоб не витрачати багато часу на пошук кредитора, компанія “creditnice.com.ua” надає послуги з оформлення кредиту на привабливих умовах.

Наш кредитний брокер вивчить фінансові можливості, документи та побажання клієнта, що дозволить швидко підібрати МКК, яка з високою ймовірністю узгодить видачу позики позичальнику з поганою фінансовою історією.

Які документи потрібні для отримання кредиту?

Оформити кредит на суму 30000 гривень можна з мінімальним пакетом документів. Зазвичай мікрофінансові організації вимагають від позичальників такі документи:

  • паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний код;
  • посвідчення пенсіонера.

У деяких випадках мікрокредитні організації потребують розширеного пакету документів. Але процедура кредитування все одно буде простішою, ніж у банку. Менеджери сервісу “creditnice.com.ua” допоможуть знайти кредитну організацію з лояльним ставленням до різних категорій позичальників.

Чи можуть МФО відмовити в кредиті?

Багато мікрофінансових організацій пропонують потенційним позичальникам можливість взяти кредит навіть з поганою кредитною історією. Здебільшого у 95% випадків узгоджується видача позики. Щоб знизити ризик отримання відмови, потрібно уважно підійти до заповнення заявки та надавати лише правдиву інформацію.
Перерахування коштів виконується на банківську картку, відкриту на ім'я клієнта.

Як швидко можуть схвалити кредит?

Отримати позику на прозорих умовах із можливістю дострокового погашення можна за 15-20 хвилин. Для підвищення шансів на оформлення позики з мінімальним пакетом документів звертайтеся до спеціалістів сервісу “creditnice.com.ua”. Наші менеджери допоможуть вибрати надійного кредитора та коректно заповнити анкету.

У разі виникнення питань зв'яжіться з нашим професійним кредитним брокером. Заручившись нашою підтримкою, ви вже сьогодні отримаєте 30000 грн на будь-які цілі.