Кредит онлайн всім

На перший кредит знижка 99.9%

Пільгові умови
закінчуються через:
00:00
Я хочу отримати: грн.
97%
Вероятность
одобрения

Сьогодні оформлено заявок: 3337

3 хвилини тому:
Вероніка, оформлена заявка на 5 000 грн.
5 хвилин тому:
Віктор, оформлена заявка на 2 000 грн.
6 хвилин тому:
Анастасія, оформлена заявка на 40 000 грн.

Без зайвих
довідок

Без зайвих документів,
миттєве рішення

Отримайте гроші
в день звернення

Гроші у вас вже
впродовж 15 хвилин

Без прихованих
платежів і комісій

Повна прозорість
умов кредитування

Варіанти отримання

Після оформлення заявки з Вами зв’яжуться для уточнення деталей отримання кредиту. В деяких випадках це може тривати до 15 хвилин.

Звертаємо Вашу увагу на те, що наші співробітники ніколи не телефонують клієнтам і не вимагають у них кошти. Якщо Вам телефонують і просять гроші, це означає, що дзвонять шахраї!

Дізнайтесь все про свою
Кредитну історію

Скоринг – що це?

Можливість оцінити здатність людини обслуговувати кредит.
Чим вищий рівень, якому відповідає позичальник, тим вища
можливість отримання грошей і кращі умови що йому пропонуються.
Для отримання кредитної історії заповніть анкету.

Заповнити анкету

КРЕДИТ З ПОГАНОЮ КРЕДИТНОЮ ІСТОРІЄЮ. Взяти кредит із простроченнями та поганою кредитною історією – ua-creditcard.com

Банківське кредитування сьогодні вважається популярним способом виправлення власного матеріального становища серед багатьох громадян України. Як правило, українські та міжнародні банки, які здійснюють діяльність у нашій країні, встановлюють високі вимоги до потенційних позичальників. Особливо фінансові установи звертають увагу на кредитну історію, враховуючи незакриті прострочені платежі.

Сервіс «creditnice.com.ua» допомагає оформити споживчий кредит на привабливих умовах, навіть у разі низького кредитного рейтингу. Громадяни країни, які опинилися в скрутному матеріальному становищі та мають відкриті прострочення, можуть знайти надійного кредитора для отримання позики. Інформація про кредитні продукти систематично оновлюється, що дозволяє моніторити нові пропозиції та взяти кредит на кращих умовах.

Як отримати кредит з поганою кредитною історією та простроченнями в Україні?

Високий рівень закредитованості, карантинні обмеження та інші фактори впливають на матеріальне становище громадян України. З цієї причини велика кількість українців має зіпсовану кредитну історію, незакриті боргові зобов'язання перед фінансовими організаціями. Але навіть такий стан речей не означає, що людина не зможе оформити кредит на привабливих умовах.

На платформі «creditnice.com.ua» представлений великий вибір МФО, які готові кредитувати громадян навіть із поганою КІ. Вибрати мікрокредитну компанію, подати заявку та отримати кредитні кошти на банківську картку або готівкою можна онлайн лише за п'ятнадцять хвилин. Мікропозики популярні серед великої кількості українців, оскільки дозволяють громадянам отримати гроші в борг, незалежно від рівня доходу та особливостей кредитної історії. Звернення в МКК супроводжується мінімальним ризиком отримати відмову в кредитуванні, але потрібно з особливою увагою підійти до вибору кредитора.

Кредит готівкою без перевірки кредитної історії

Щоб терміново отримати мікрокредит без бюрократичних складнощів і ретельних перевірок платоспроможності клієнта, потрібно відвідати сайт «creditnice.com.ua». Наша платформа працює з перевіреними кредитними організаціями, які пропонують кредити українцям на прозорих умовах.

Брати гроші в борг у кредитора через наш сервіс можна готівкою, за допомогою банківського переказу або зарахування на інші види платіжних інструментів. Отримати споживчий кредит у МФО можуть практично всі громадяни України:

  • безробітні;
  • без офіційного працевлаштування;
  • без можливості взяти довідку про доходи;
  • з відкритими простроченнями;
  • поганою КІ.

Потенційному позичальнику не потрібно відвідувати офіс кредитора. Оформити мікропозику можна вдома online. Для цього потрібно розглянути різні кредитні пропозиції на «creditnice.com.ua», заповнити заявку та дочекатися підтвердження від кредитора.

Вимоги до позичальника

Термінову мікропозику можна оформити з мінімальним пакетом документів – паспортом громадянина України та ІПН. Перед тим як подавати заявку через інтернет на отримання кредитних коштів, потрібно переконатися у відповідності вимогам кредитора. Оформити позику в МФО можуть платоспроможні громадяни віком від 21 року. Деякі мікрокредитні компанії можуть додатково виставляти інші вимоги до клієнтів, тому вивчіть цю інформацію на нашій платформі.

Зацікавлені в оформленні позики, але банки відмовляють через погану кредитну історію? Не засмучуйтесь! Сервіс «creditnice.com.ua» допоможе підібрати надійного кредитора з прийнятними умовами фінансування.