Питання, які часто задають


На яких умовах видаються кредити через сервіс?

При першому зверненні видається до 2 000 - 4 000 гривень, але постійним позичальникам доступні до 10 000 - 20 000 гривень. Термін погашення - від 1 дня до 1 місяця при перших угодах і до 6-12 місяців при повторному оформленні кредиту. По спецпропозиціях є можливість брати позики без відсотків, по базових ставках платити треба 1-2% в день.

Чи зможу я отримати кредит, якщо у мене погана кредитна історія?

Так, у нас більше 100 партнерів - банків і мікрофінансових організацій, серед яких є дуже лояльні кредитори, готові допомогти з виправленням репутації позичальникові. Ми підберемо доступні варіанти для клієнтів з будь якою кредитною історією.

Як швидко оформляється кредит?

За 15 хвилин можна вже гроші отримати. Анкета обробляється автоматично, заявка розглядається миттєво, оформлення проходить у відповідності до попередньо схвалених пропозицій, тому кошти видаються без відмови в 95% випадків.

Чи отримаю я гроші ввечері в суботу, а в понеділок уранці вони видаються відразу ж?

Сервіс "creditnice.com.ua" працює цілодобово - без перерви та вихідних. Звернення обробляються в будь який час доби відразу з їх прибуттям.
Єдине, що може перешкодити в отриманні коштів за 10-15 хвилин - це "довгий" спосіб видачі кредиту. Так, при відправці схваленої суми на банківський рахунок по реквізитах або на карту по її номеру, гроші можуть йти до клієнта впродовж декількох годин або навіть днів. В суботу ввечері на рахунок у банку ви навряд чи отримаєте кредит, і в неділю теж - дійдуть кошти лише в понеділок.

Як погашати онлайн кредити?

На вибір у позичальника є декілька варіантів внесення засобів для погашення кредиту: оплата грошовим переказом або через термінал, картою у банкоматі або в особистому кабінеті, банківським переказом за реквізитами кредитора.