Кредит онлайн всім

На перший кредит знижка 99.9%

Пільгові умови
закінчуються через:
00:00
Я хочу отримати: грн.
97%
Вероятность
одобрения

Сьогодні оформлено заявок: 4138

4 хвилини тому:
Володимир, оформлена заявка на 1 000 грн.
4 хвилини тому:
Олександр, оформлена заявка на 6 000 грн.
5 хвилин тому:
Богдан, оформлена заявка на 1 000 грн.

Без зайвих
довідок

Без зайвих документів,
миттєве рішення

Отримайте гроші
в день звернення

Гроші у вас вже
впродовж 15 хвилин

Без прихованих
платежів і комісій

Повна прозорість
умов кредитування

Варіанти отримання

Після оформлення заявки з Вами зв’яжуться для уточнення деталей отримання кредиту. В деяких випадках це може тривати до 15 хвилин.

Звертаємо Вашу увагу на те, що наші співробітники ніколи не телефонують клієнтам і не вимагають у них кошти. Якщо Вам телефонують і просять гроші, це означає, що дзвонять шахраї!

Дізнайтесь все про свою
Кредитну історію

Скоринг – що це?

Можливість оцінити здатність людини обслуговувати кредит.
Чим вищий рівень, якому відповідає позичальник, тим вища
можливість отримання грошей і кращі умови що йому пропонуються.
Для отримання кредитної історії заповніть анкету.

Заповнити анкету

КРЕДИТ БЕЗРОБІТНИМ. Взяти споживчий кредит без працевлаштування – creditnice.com.ua

При схваленні кредиту банк враховує три аспекти. Перший — як терміново потрібні кошти, другий — на який термін, третій — гарантії їх повернення. Тобто позичальник повинен буде повернути взяту ним у борг готівку в повному обсязі, з відсотками та й в обумовлений строк. Саме тому багато фінансових компаній надають послугу кредитування лише тим громадянам, які мають офіційне працевлаштування. Проте на території України діють як великі комерційні банки, так і МФО, які не відмовляють у видачі споживчих позик навіть безробітним. Знайти їх можна на офіційному сайті сервісу "creditnice.com.ua".

Чи можна отримати кредит без офіційного працевлаштування?

Коли йдеться про позику без офіційного працевлаштування, багато хто з кредиторів надає відмову. Але якщо компанія все ж таки заплющить очі на такі деталі та схвалить заявку, то ставка за такою позикою буде значно вищою. Тому потрібно бути готовим до того, що умови кредитування будуть жорсткішими. Проте в оформленні такої позики є і свої плюси:

  • з документів лише український паспорт та ІПН;
  • швидкий розгляд заявки – максимум 30 хвилин;
  • відсутність забезпечення та інших формальностей.

Тобто взяти кредит без офіційного працевлаштування можна. Потрібно лише знати, куди звертатися. Адже незважаючи на те, що на території України працює багато банків, ломбардів та МФО, це не гарантує отримання послуги. Лише деякі з них схвалюють заявки без підтвердження стажу.

Де взяти кредит безробітному?

Знайти банк або МФО, які дадуть гроші в борг без підтвердження доходу, можна за допомогою сервісу «creditnice.com.ua». Система включає понад 100 компаній-партнерів, серед яких обов'язково знайдеться кредитор, який готовий співпрацювати на таких умовах. Оформити послугу можна онлайн, отримавши попереднє схвалення заявки.

Сервіс «creditnice.com.ua» надає таку інформацію:

  • список компаній-партнерів;
  • вікові обмеження;
  • можливу суму з урахуванням заявленої в заявці;
  • програми з пільговими умовами кредитування.

«creditnice.com.ua» — надійний помічник у пошуку кредиту. Система підбере найкращі пропозиції банків і МФО. Вам потрібно буде лише заповнити онлайн-анкету, вказавши коректні дані.

Умови отримання кредиту

Дізнатися про умови отримання позики без підтвердження доходу можна на офіційному сайті «creditnice.com.ua». Також тут можна уточнити, які вимоги висуває кредитор до позичальника. Основними виступають:

  • українське громадянство;
  • дієздатний вік (21 рік);
  • наявність паспорта та ІПН.

«creditnice.com.ua» надає повну інформацію про можливу суму позики, відсоткову ставку, строки кредитування, розміри штрафів у разі прострочення платежів.

Як отримати позику без довідки про доходи в Україні

Іноді кредитор може заплющити очі на відсутність довідки про доходи з місця роботи. Це можливо у випадку, якщо позичальник має змогу підтвердити свою благонадійність. Гарантією повернення можуть стати автомобіль, нерухомість та інше цінне майно. Тоді позику зможе отримати навіть безробітний, але із забезпеченням у вигляді застави.

Якщо ж банк відмовив у кредиті, вирішити питання з коштами можна, якщо оформити online-позику в МФО. Такі компанії рідко цікавляться, чи є у позичальника офіційне джерело доходу. Також вони закривають очі на погану кредитну історію (якщо вона є). Гроші можна отримати як на картку банку, так і готівкою в офісі кредитора.

Якщо вам терміново потрібні гроші — заходьте на сайт «creditnice.com.ua». Ми знайдемо, порівняємо та підберемо для вас найкращі пропозиції кредиторів. Наші послуги безкоштовні та цілком безпечні.