Кредит онлайн всім

На перший кредит знижка 99.9%

Пільгові умови
закінчуються через:
00:00
Я хочу отримати: грн.
97%
Вероятность
одобрения

Сьогодні оформлено заявок: 3324

2 хвилини тому:
Валерія, оформлена заявка на 50 000 грн.
2 хвилини тому:
Роман, оформлена заявка на 17 000 грн.
5 хвилин тому:
Андрій, оформлена заявка на 1 000 грн.

Без зайвих
довідок

Без зайвих документів,
миттєве рішення

Отримайте гроші
в день звернення

Гроші у вас вже
впродовж 15 хвилин

Без прихованих
платежів і комісій

Повна прозорість
умов кредитування

Варіанти отримання

Після оформлення заявки з Вами зв’яжуться для уточнення деталей отримання кредиту. В деяких випадках це може тривати до 15 хвилин.

Звертаємо Вашу увагу на те, що наші співробітники ніколи не телефонують клієнтам і не вимагають у них кошти. Якщо Вам телефонують і просять гроші, це означає, що дзвонять шахраї!

Дізнайтесь все про свою
Кредитну історію

Скоринг – що це?

Можливість оцінити здатність людини обслуговувати кредит.
Чим вищий рівень, якому відповідає позичальник, тим вища
можливість отримання грошей і кращі умови що йому пропонуються.
Для отримання кредитної історії заповніть анкету.

Заповнити анкету

Кредит із закордонного паспорту. Взяти кредит по закордонному паспорту – creditnice.com.ua

Через різні обставини паспорт України може бути втрачений або зіпсований. Для отримання кредиту потрібно надати паспортні дані. Якщо звичайний паспорт наразі недоступний, для оформлення позики можна скористатися закордонним паспортом. Взяти кредит за цим документом ви можете онлайн. Сервіс «creditnice.com.ua» пропонує отримати позику швидко в день звернення. Процедура виконується онлайн і займає до 20 хвилин.

Умови отримання мікропозики

Закордонний паспорт дає змогу взяти нецільовий кредит. Це мікропозика, яку можна отримати на картку українського банку. Перевірка даних відбувається оперативно, а додаткові документи не потрібні.
Особливості позики за закордонним паспортом:

  • позичальник має бути громадянином України;
  • вік клієнта становить від 21 року;
  • отримати позику можна терміном до 5 років;
  • сума позики — від 1 до 100 тисяч гривень.

Здебільшого за закордонним паспортом можна взяти мікропозику онлайн, але в деяких випадках є можливість оформити великий цільовий або нецільовий кредит.

Як отримати мікропозику на вигідних умовах?

Щоб отримати позику за закордонним паспортом на вигідних умовах, бажано бути клієнтом банку, де ви планується кредитуватися. В такому разі ризики кредитної організації будуть зменшені, тому ставка буде нижчою. Позичальник повинен отримувати в банку зарплату, пенсію чи мати тут депозит.
Інакше ризики будуть високими, тому й відсотки за кредит будуть збільшаться. Отримати значну позику буде важко, найімовірніше, клієнтом буде отримана відмова. За закордонним паспортом видаються мікропозики з коротким періодом погашення. Перевагою цього типу кредитування є те, що оформити позику зможе навіть позичальник із поганою кредитною історією.
Оформивши позику на менш привабливих умовах і виплативши його вчасно, ви можете розраховувати на оформлення вигіднішого кредиту наступного разу. Це допоможе сформувати позитивну кредитну історію. Деякі банки надають знижки при оформленні другої або третьої мікропозики за закордонним паспортом.
Щоб покращити умови кредитування, потрібно підтвердити свою платоспроможність, надавши:

  • довідку про доходи;
  • витяг з активного рахунку;
  • довідки про придбання ліквідного майна або отримання його в дарунок;
  • договір із роботодавцем, який обслуговується в цьому банку.

Варто врахувати, що сервіс перевіряє дані автоматично. Якщо буде допущена помилка під час заповнення форми, позичальник отримає відмову.

Як оформити кредит по закордонному паспорту?

Щоб оформити позику, потрібно розглянути пропозиції кількох фінансових компаній. Для цього скористайтеся послугами нашого сервісу. Ми є відомим в Україні кредитним брокером, тому наша компанія надає вигідні пропозиції з кредитування, актуальні на сьогодні.
Заповніть анкету, щоб вибрати кредитні продукти з потрібними параметрами. Потім подайте заявку в кілька установ онлайн і дочекайтесь відповіді банку чи МФО. У разі отримання позитивної відповіді виконайте процедуру підтвердження, вказавши платіжні реквізити та інформацію про позичальника.
Далі фінансова організація перерахує кредитні кошти на картку. Можна також отримати необхідну суму в касі.

Чому вигідно звернутися до нас?

З нами співпрацюють акредитовані кредитні організації з усієї України. На нашій платформі можна знайти кредитні продукти з різними умовами. Це дає змогу вибрати найбільш оптимальний варіант кредиту.
Сервіс «creditnice.com.ua» надає безкоштовні послуги. Оформити заявку на мікропозику можна в будь-який час доби, бо ми працюємо без вихідних і свят. У нас ви знайдете актуальні кредитні продукти від топових фінансових організацій.