Кредит онлайн всім

На перший кредит знижка 99.9%

Пільгові умови
закінчуються через:
00:00
Я хочу отримати: грн.
97%
Вероятность
одобрения

Сьогодні оформлено заявок: 4327

Щойно:
Роман, оформлена заявка на 2 000 грн.
1 хвилину тому:
Ганна, оформлена заявка на 1 000 грн.
1 хвилину тому:
Вікторіч, оформлена заявка на 1 000 грн.

Без зайвих
довідок

Без зайвих документів,
миттєве рішення

Отримайте гроші
в день звернення

Гроші у вас вже
впродовж 15 хвилин

Без прихованих
платежів і комісій

Повна прозорість
умов кредитування

Варіанти отримання

Після оформлення заявки з Вами зв’яжуться для уточнення деталей отримання кредиту. В деяких випадках це може тривати до 15 хвилин.

Звертаємо Вашу увагу на те, що наші співробітники ніколи не телефонують клієнтам і не вимагають у них кошти. Якщо Вам телефонують і просять гроші, це означає, що дзвонять шахраї!

Дізнайтесь все про свою
Кредитну історію

Скоринг – що це?

Можливість оцінити здатність людини обслуговувати кредит.
Чим вищий рівень, якому відповідає позичальник, тим вища
можливість отримання грошей і кращі умови що йому пропонуються.
Для отримання кредитної історії заповніть анкету.

Заповнити анкету

Довгостроковий кредит для погашення мікропозик із простроченнями – creditnice.com.ua

Сьогодні можна вигідно взяти довгостроковий кредит на погашення мікропозики. Такий тип кредитування називається рефінансуванням. У цьому разі кредитор може перевести борги в інший банк або взяти позичку на вигідніших умовах у колишній фінустанові. Це приваблива пропозиція, яка передбачає погашення одного кредиту та отримання іншого, але на вигідніших умовах. Перекредитування в Україні пропонує багато банків. Наш сервіс «creditnice.com.ua» допоможе знайти кредит для погашення позики в МФО на найкращих умовах.

Кому вигідно рефінансувати кредит?

Рефінансування кредиту передбачає, що береться нова позичка на більш вигідних умовах. За рахунок цих коштів відбувається повне закриття старого кредиту. Послуга надається у всіх секторах кредитування (споживчий, іпотечний, автокредитування, позики МФО). Цей вид погашення зацікавить у таких випадках:

  • позичальник має кілька різних мікропозик в одному або різних банках чи МФО, які потрібно об'єднати в одну (з єдиною розрахунковою датою);
  • є можливість скоротити розмір переплати за боргом;
  • потрібно зменшити суму щомісячних виплат і продовжити термін кредитування, щоб уникнути прострочення;
  • виникли проблеми щодо виплати нецільового кредиту, взятого раніше, й терміново потрібні гроші.

Наша платформа допоможе знайти лояльні пропозиції серед довгострокових кредитів. Це дасть змогу швидко погасити позику в МФО. У багатьох випадках закрити позику в такій організації буде вигідно.

Особливості рефінансування кредиту

Щоб покращити умови кредитування й отримати більшу кількість грошей, варто звернутися спочатку до того банку, де вже відкритий рахунок позичальника. Деколи фінансові установи йдуть назустріч, надаючи кредит на вигідніших умовах для свого клієнта. Це дозволяє для фінансової компанії зберегти та розширити клієнтську базу.
Якщо ж це неможливо, радимо звернутися до іншої організації. Доступний великий вибір банківських пропозицій, завдяки яким ви можете вигідно погасити мікропозику. Розкид умов вражає, тому вибрати вигідні пропозиції вдається практично завжди.
Потрібно пам'ятати, що для рефінансування необхідно мати кредит, який передбачає дострокове погашення. Ця опція сьогодні доступна в більшості фінансових установ України. Але є такі банківські продукти, заборгованість за якими не може бути погашена достроково, бо за це передбачено сплату додаткової комісії.

Процедура перекредитування

Кредитний брокер допомагає знайти оптимальні пропозиції від різних банків. Щоб скористатися послугою, потрібно подати онлайн-заявку в кілька фінансових організацій. Вкажіть параметри кредитування, які вас цікавлять. Брокер допоможе знайти кілька пропозицій відповідно до існуючих потреб. Далі потрібно зробити наступне:

  • подавайте заявку до кожного банку, який надає оптимальну кредитну пропозицію;
  • отримайте позитивну відповідь на проведення рефінансування в банку, для чого слід врахувати вимоги фінустанови;
  • обробка заявки триває кілька хвилин;
  • отримайте повідомлення про прийняте банком рішення;
  • якщо кілька банків нададуть позитивну відповідь, треба вибрати найкращий варіант;
  • надається відповідний пакет документів, оформляється договір перекредитування.

Менеджер оформить договір рефінансування та проведе необхідні операції. Кошти переводяться в рахунок погашення старої мікропозики. Скориставшись нашим сервісом, ви отримаєте найвигідніші пропозиції.